Pronájem tiskáren a kopírek

kyocera barevne tiskarnyZařizujete kancelář? Vaše tiskárna nebo kopírka už dosluhuje? Lámete si hlavu nad tím kde vzít na novou tiskárnu nebo kopírku potřebné investice? Nebo již víte, že je pro Vás prostě výhodnější pronájem? Do pronájmu dodáváme pouze prověřené a spolehlivé tiskárny a kopírky renomovaných

 značek, za které ručíme, a se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Proto v naší nabídce najdete hlavně stroje značek Canon a Kyocera. Na námi pronajímané stroje poskytujeme plnou záruku, která se prodlužuje o dobu pronájmu! Po skončení pronájmu tak máte možnost odkoupit stroj se zárukou za zůstatkovou hodnotu! Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis těchto strojů, který poskytují naši vyškolení a certifikovaní servisní pracovníci.

Dlouhodobý pronájem

V současnosti nabízíme pouze dlouhodobý pronájem. Je výhodný pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou investovat desetitisíce či statisíce do nových zařízení a potřebují tisknout, kopírovat, skenovat, či faxovat nebo dokonce produkovat brožury apod. Doba pronájmu je obvykle 36, 48 nebo 60 měsíců.

Další výhody:

  • žádná počáteční investice
  • pravidelná měsíční fakturace = pravidelné daňově uznatelné náklady
  • veškeré náklady spojené s provozem zařízení jsou zahrnuty v ceně pronájmu
  • dodávky spotřebního materiálu (tonery, cartridge, papír)
  • pravidelné servisní prohlídky
  • možnost odkupu zařízení po skončení pronájmu za zůstatkovou hodnotu a s prodlouženou zárukou
Vypadá to zajímavě? V tom případě nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vypracujeme nabídku přímo na míru dle Vašich technických a finančních  požadavků.

Na pronájmy se uzavírá oboustranně výhodná „Smlouva o pronájmu zařízení“.

Sdílet tento článek

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Zákaznická linka

Po-Pá: 9:00 - 17:00 hod.

Tel.: (+420) 222 361 560

facebook  linkedin