Výkup nepoužitých originálních tonerů a cartridgí

Rozbila se vám tiskárna a nyní nevíte, co s nevyužitým spotřebním materiálem? Vrecyklaceykoupíme vaše nepoužité a nerozbalené originální laserové tonery nebo originální inkoustové cartridge. Naše poptávka se mění, vykupujeme jen některé typy a ceny generujeme na základě množství

kazet, jejich stáří, a dalších faktorech.

Pokud máte prázdné tonery nebo cartridge k výkupu, zašlete prosím jejich seznam a množství na náš email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Mějte prosím trpělivost. Odpovíme Vám jakmile to bude možné. Tonery totiž nabízíme dále a sami čekáme na info od našich partnerů. V odpovědi bude seznam tonerů, množství a ceny, za které od Vás kazety vykoupíme.

NEVYKUPUJEME ALTERNATIVNÍ (renovované, kompatibilní) KAZETY !!!

Po dohodnutí přepravy a následném doručení tonerů na naši adresu vaši dodávku překontrolujeme. Pokud budou kazety nové, nepoužité a nepoškozené, požádáme vás o vystavení faktury. Pokud fakturu nemůžete vystavit, požádáme Vás o vyplnění a podepsání kupní smlouvy. Poté zašleme částku na Váš účet. Vykupujeme větší množství i jednotlivé kusy.

V případě, že kazety nesplní předem dohodnuté podmínky, budou v případě zájmu odeslány zpět na vaše náklady (dobírka) nebo ekologicky zlikvidovány (vystavíme potvrzení o přijetí do ekologické likvidace).
 

Sdílet tento článek

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn