Pro doručení zboží zítra (mimo doručení v neděli) prosíme objednejte dnes do 16:00 hod. O nedělích a státních svátcích přepravní služby spolupracující s námi, zatím zásilky nerozvážejí.

 

Čím a za kolik přepravujeme

Pro dodání objednaného zboží využíváme Vlastní vozový park a služby GLS. Ceník dopravy včetně všech příplatků se je uveden níže. Závozy naším řidičem poskytujeme pouze našim stálým partnerům, proto se tato možnost nezobrazuje všem zákazníkům na shopu.

Přepravní službou GLSgls logo

Při objednávce v Po - Pá do 16:00 hod. společnost GLS doručí Vaši zásilku následující den. Pojištění do 30.000 Kč, hmotnost do 50 kg.
Informace o odeslání zboží naleznete v den odeslání zásilky ve Vašem e-mailu nebo v SMS.
Doručení následující den od pondělí do soboty včetně. Cena: 99,- Kč s DPH. Sledování zásilek GLS >>ZDE.

Jak u nás můžete platit:

Dobírkou

Platba dobírkou znamená, že Vámi objednané zboží zaplatíte až v okamžiku jeho doručení naším smluvním přepravcem. Za tuto službu a převod peněz k nám si přepravní společnost účtuje poplatek. Proto za tuto formu úhrady vybíráme poplatek 36,- Kč s DPH.

Bankovním převodem

Za Váš nákup na toner4u.cz můžete zaplatit bankovním převodem pomocí svého internetového bankovnictví na číslo účtu: 2600121622 / 2010 (Fio banka, a.s.) a to následujícími způsoby:

Předem - bankovním převodem

Po provedení objednávky, kde je zvolena tato možnost, Vám emailem zašleme fakturu s výzvou k úhradě. Po připsání částky na náš účet (většinou do 1 pracovního dne) je Vaše objednávka s ohledem na dostupnost zboží expedována. Proces probíhá obdobně jako u Internet-bankingu. (Týž den jsou peníze připisovány na účet při převodu v rámci jednoho bankovního ústavu v našem případě Fio banka, a.s.)

Platba bankovním převodem se splatností

Tuto možnost zobrazujeme ve volbě platby v košíku, jen vybraným zákazníkům na základě dohody nebo po delší předchozí spolupráci.

Sdílet tento článek

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Zákaznická linka

Po-Pá: 9:00 - 17:00 hod.

Tel.: (+420) 222 361 560

facebook  linkedin