servisProvádíme plně profesionální záruční i pozáruční servis laserových a inkoustových tiskáren, multifunkcí a kopírek. Servis tiskáren provádějí zkušení technici s dlouholetou praxí a zajišťujeme jej po celé České Republice.

Vrecyklaceykoupíme vaše prázdné originální laserové tonery (prázdné inkoustové cartridge a neoriginální prázdné tonery aktuálně nevykupujeme). Prázdný toner nesmí být poškozen. Ulomené části, rýhy, praskliny, promáčknuté elektrické kontakty,

servisNaše společnost poskytuje záruční a pozáruční servis a čištění skartovacích strojů přímo u zákazníka.
Servis skartovačů provádějí zkušení technici s dlouholetou praxí, servisním zázemím a náhradními díly.
Záruční servis poskytujeme na stroje zakoupené u nás.

PC Zabýváme se komplexním servisem v oblasti IT pro velké, střední i malé společnosti.

recyklaceRozbila se vám například tiskárna a nyní nevíte, co s nevyužitým spotřebním materiálem? Vykoupíme vaše nepoužité a nerozbalené originální laserové tonery nebo originální inkoustové cartridge. Naše poptávka se mění a vykupujeme jen některé typy.

Co je to náhradní daňové plnění? Náhradní plnění je určeno pro zaměstnavatele. Nákupem výrobků a služeb od společností, které zaměstnávají zdravotně postižené pracovníky, jakožto firma podpoříte jejich práci a navíc dosáhnete daňové úspory ve formě náhradního plnění.

MF428xZařizujete kancelář? Vaše tiskárna nebo kopírka už dosluhuje? Lámete si hlavu nad tím kde vzít na novou tiskárnu nebo kopírku potřebné investice? Do pronájmu dodáváme pouze prověřené a spolehlivé tiskárny a kopírky renomovaných značek.