Vrecyklaceykoupíme vaše prázdné originální laserové tonery (prázdné inkoustové cartridge a neoriginální prázdné tonery aktuálně nevykupujeme). Prázdný toner nesmí být poškozen. Ulomené části, rýhy, praskliny, promáčknuté elektrické kontakty,

 

 

poškrábání či rýhy nebo zaslepené otvory po renovaci jsou opravdu na závadu! Naopak - drobné ušpinění od tonerového prachu nevadí.

Naše poptávka prázdných tonerů se mění, vykupujeme jen některé typy.

Pokud máte prázdné tonery k výkupu, zašlete prosím jejich seznam a množství na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Odpovíme vám, jakmile budeme mít sami informace a ceny od našich partnerů. V odpovědi bude seznam tonerů, množství a ceny, za které tonery od vás vykoupíme.

Po domluvení přepravy a následném doručení tonerů na náš sklad, vaši dodávku překontrolujeme. Pokud nebude váš prázdný originální toner poškozen a bude tedy vhodný pro renovaci, požádáme vás o vystavení faktury. Pokud nejste firma nebo živnostník, tak vás místo faktury požádáme o vyplnění a podepsání kupní smlouvy.

Poté vám zašleme finanční částku na váš účet nebo vyplatíme hotově (dle zákonných limitů pro hotovostní platby).

Vykupujeme zpravidla větší množství. Pokud budete prázdné tonery zasílat, dopravu hradíte sami, proto doporučujeme, berte v úvahu rentabilitu zasílaného množství.

V případě, že toner nesplňuje naše podmínky, bude v případě zájmu odeslán zpět na vaše náklady (dobírka) nebo ekologicky zlikvidován (vystavíme potvrzení o přijetí do ekologické likvidace).