recyklaceRozbila se vám například tiskárna a nyní nevíte, co s nevyužitým spotřebním materiálem? Vykoupíme vaše nepoužité a nerozbalené originální laserové tonery nebo originální inkoustové cartridge. Naše poptávka se mění a vykupujeme jen některé typy.

 

 

Ceny se liší  na základě množství tonerů, jejich stáří, a pod. NEVYKUPUJEME NEORIGINÁLNÍ (tj. alternativní, renovované, kompatibilní) KAZETY!

Pokud máte prázdné tonery nebo cartridge k výkupu, zašlete prosím jejich seznam a množství na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mějte prosím trpělivost. Odpovíme Vám jakmile to bude možné. Tonery ve většině případů nabízíme dále našim partnerům a sami čekáme na informace a ceny.
V naší odpovědi bude seznam tonerů, množství a ceny, za které od Vás kazety vykoupíme. Pokud budete souhlasit s cenami, dohodneme se na způsobu přepravy k nám.
Po následném doručení tonerů na náš sklad vaši dodávku překontrolujeme.
Pokud budou kazety nové, nepoužité a nepoškozené, požádáme vás o vystavení faktury na tyto položky. V případě, že jste soukromá osoba (nepodnikatel), požádáme Vás o vyplnění a podepsání kupní smlouvy. Poté zašleme částku na Váš účet nebo vyplatíme hotově (v zákonných limitech pro hotovostní platby).

Vykupujeme větší množství i jednotlivé kusy.

V případě, že kazety nesplní předem dohodnuté podmínky, budou v případě zájmu odeslány zpět na vaše náklady (dobírka) nebo ekologicky zlikvidovány (vystavíme potvrzení o přijetí do ekologické likvidace).