MF428xZařizujete kancelář? Vaše tiskárna nebo kopírka už dosluhuje? Lámete si hlavu nad tím kde vzít na novou tiskárnu nebo kopírku potřebné investice? Do pronájmu dodáváme pouze prověřené a spolehlivé tiskárny a kopírky renomovaných značek.

Za náš výběr ručíme, a máme s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Proto v naší nabídce najdete hlavně stroje značek Canon a Kyocera. Na námi pronajímané stroje poskytujeme plnou záruku, která se prodlužuje o dobu pronájmu! Po skončení pronájmu tak máte možnost odkoupit stroj se zárukou za zůstatkovou hodnotu! Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis těchto strojů, který poskytují naši vyškolení a certifikovaní servisní pracovníci.

Dlouhodobý pronájem

V současnosti nabízíme pouze dlouhodobý pronájem. Je výhodný pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou investovat desetitisíce či statisíce do nových zařízení a potřebují tisknout, kopírovat, skenovat, či faxovat nebo dokonce produkovat brožury apod. Doba pronájmu je obvykle 36, 48 a 60 měsíců.

Další výhody:

  • žádná počáteční investice
  • pravidelná měsíční fakturace = pravidelné daňově uznatelné náklady
  • veškeré náklady spojené s provozem zařízení jsou zahrnuty v ceně pronájmu
  • dodávky spotřebního materiálu (tonery, cartridge, papír)
  • pravidelné servisní prohlídky
  • možnost odkupu zařízení po skončení pronájmu za zůstatkovou hodnotu a s prodlouženou zárukou
Vypadá to zajímavě? V tom případě nás neváhejte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rádi vám vypracujeme nabídku přímo na míru dle vašich technických a finančních  požadavků.

Na pronájmy se uzavírá oboustranně výhodná „Smlouva o pronájmu zařízení“.