Musíte zkontrolovat, jestli jste vytrhli nebo sejmuli plombu z toneru.
Dále zda jste sejmuli všechny ochranné oranžové nebo žluté plasty, a zda používáte toner správně, dle přiloženého návodu.

Všemi výrobci udávaná kapacita tonerů a inkoustových cartridgí se vztahuje na tisk strany A4 při 5% pokrytí tisku, takže závisí na tom co tisknete a v jaké kvalitě (rozlišení).
Pokud tisknete například více textu, nebo nějakou grafiku, je spotřeba toneru mnohem větší. Pokud chcete ušetřit, např. z

  • Zabalte toner tak, aby nedošlo k dalšímu poškození přepravou. Ideální je použít komplet původní obaly (airbag i krabici).
  • Přiložte stručný popis závady a kontakty na vás (telefon a e-mail a zpáteční adresu). Vše tím zrychlíte. Pokud toner špatně tiskne je

Našim stálým zákazníkům většinu reklamací na kompatibilní tonery a cartridge vyřizujeme v den doručení reklamace na naší adresu a druhý den odesíláme zpět zákazníkovi.

Ujistěte se, že jste postupovali přesně podle návodu výrobce a máte správně odplompované a vloženy všechny tonery, případně válce a odpadní nádobky do tiskárny, pokud je tiskárna obsahuje.

Když vybíráte tiskárnu pro vaši firmu, je důležité zvážit několik faktorů, včetně typu tisku, objemu tisku, požadovaných funkcí a celkového rozpočtu. Zde jsou některé otázky, které byste měli zvážit: